yandex
WhatsApp Profilime Kim Baktı Uygulaması 2020 - Patlıyo

WhatsApp Profilime Kim Baktı Uygulaması 2020

Dünyanın en popüler ücretsiz mesajlaşma servislerinden birisi olan WhatsApp her geçen gün büyümeye devam ediyor. Akıllı cep telefonuna her bireyin sahip olduğu bu program artık aile içi haberleşmede dahi kullanılıyor. Hatta; ama kurum ve kuruluşları başta olmak üzere özel sektörde çalışanlar arası haberleşme WhatsApp üzerinden sağlanıyor. Durum böyle olunca birçok kişi WhatsApp profilime kim baktı […]

whatsapp profilime kim baktı

Dünyanın en popüler ücretsiz mesajlaşma servislerinden birisi olan WhatsApp her geçen gün büyümeye devam ediyor. Akıllı cep telefonuna her bireyin sahip olduğu bu program artık aile içi haberleşmede dahi kullanılıyor. Hatta; ama kurum ve kuruluşları başta olmak üzere özel sektörde çalışanlar arası haberleşme WhatsApp üzerinden sağlanıyor. Durum böyle olunca birçok kişi WhatsApp profilime kim baktı üzerine araştırmalar yapıyor. Bu konuyla ilgili bilgi verecek olursak;

WhatsApp içerisinde profilinize kimlerin baktığı ile ilgili bir durum bulunmamaktadır. Doğrudan WhatsApp sizlere profilinize kimlerin baktığı ile ilgili bilgiler vermez. Ancak harici programlar kullanarak bu verileri elde edebilmeniz mümkündür. Bu programlardan bazıları;

WhatsApp Profilime Kim Baktı Uygulaması

WhatsApp profilime kim baktı uygulaması konusunda birçok uygulamanın geliştirildiğini görüyoruz. Birazdan sizlere sunacağımız uygulamalar WhatsApp üzerinden aldıkları API desteği üzerinden bu verileri ulaşmaktadırlar. Ancak hiçbir programın garantili ve güvenilir sonuçlar verdiğini söyleyemeyiz. Hatta bazı programların dolandırıcılık üzerinde dahi olduklarını söyleyebilir. Piyasada güvenilir, bilinen profilime kim baktı uygulamaları şunlardır.

WhatsApp Plus

İphone profilime kim baktı diye soruyorsanız bu uygulama yardımcı olabilir. WhatsApp Plus uygulamasını akıllı telefonlarınıza yüklemeniz durumunda sizlere whatsApp profilinize girenler hakkında bilgiler verir. Uygulama kendisinden önceki veriler hakkında bilgi vermiyor. WhatsApp Plus yükledikten sonra WhatsApp profilinize girenler detaylı bir şekilde sizlere gösteriliyor.

Who Viewed My WhatsApp Profile

Kendi internet sitesi üzerinden APK olarak indirilebilen Who Viewed My WhatsApp Profile, profilinize giren kişiler hakkında detaylı bilgiler verir. Uygulama, kendi veri tabanı üzerine kayıtlı kişi bilgileri üzerinden çalışmaktadır. Yani bu uygulama telefonunda yüklü olan kişiler ile ilgili detaylar sizlere gösterir. Profilinize giren kişilerin telefonunda uygulama yoksa herhangi bir şekilde bildirim geçilmez.

WhatsApp Profilime Kim Baktı Uygulamaları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

WhatsApp profil müşteri hakkında bilgiler veren bu programlar gerçekten işe yarıyor mu? Programlar ile ilgili diğer dikkat edilmesi gereken hususlar ise;

  • Öncelikle indireceğiniz kesinlikle güvenilir olup olmadığını kendiniz sorgulamanız gerekiyor. Akıllı telefonunuzda anti virüs uygulaması varsa indirdiğiniz uygulamaları kesinlikle anti virüs testlerinden geçirmeniz gerekmektedir.
  • İndirdiğiniz uygulama sizlerden erişim izinleri isteyecektir. WhatsApp erişim izni verdikten sonra uygulama sizler adınıza profilinize girenleri taramaya başlayacaktır.
  • Uygulamalar gerçekten de profilinize girenleri göstermektedir. Ancak; sadece kendi uygulamaları telefonlarında yüklü olan kişiler sizlere gösterilmektedir.

İlginizi Çekebilir

0 Yorum

Yorum Yaz