yandex
Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları – 2020 - Patlıyo

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları – 2020

Turkcell bedava internet bir hayli çoktur. Turkcell ülkemizdeki en iyi ve en çok müşterisi bulunan lider operatör konumunda. Aynı zamanda Turkcell, en iyi altyapıya sahip olması ve müşterilerine dağıttığı birçok hediye ile de popüler. Operatörler içerisinde belki de en çok hediye gb veren Turkcell lider operatöt konumuna nasıl geldiğini de özetlemiş oluyor. Ayrıca belirtmek gerekir […]

turkcell bedava internet kampanyaları

Turkcell bedava internet bir hayli çoktur. Turkcell ülkemizdeki en iyi ve en çok müşterisi bulunan lider operatör konumunda. Aynı zamanda Turkcell, en iyi altyapıya sahip olması ve müşterilerine dağıttığı birçok hediye ile de popüler.

Operatörler içerisinde belki de en çok hediye gb veren Turkcell lider operatöt konumuna nasıl geldiğini de özetlemiş oluyor. Ayrıca belirtmek gerekir ki her faturalı ya da faturasız Turkcell mobil aboneleri dijital operatör uygulamasını indirerek her cuma günü salla kazan hizmetinden yararlanarak hediye gb kazanabiliyorsunuz.

Turkcell Ücretsiz İnternet – Hediye GB

Turkcell bedava internet için okumaya devam ediniz. Hediye gb kazandıktan sonra hemen mesaj geliyor ve hediye gb telefonunuza yükleniyor. Aynı zamanda mesaj olarak da paylaşılıyor. Sonrasında hediye gb’ı dijital operatör uygulamasında da görerek harcadığınız miktarı da görebiliyorsunuz. Bunun dışında birçok avantajlı cihaz ve aksesuar kampanyalarından haberdar olarak yararlanabilirsiniz.

Turkcell’in hizmete sunduğu son uygulamasından bahsetmekte fayda var. Biz uygulaması, en az 2 en fazla 5 kişiden oluşan bir grup kurarak birbirinizle iletişime geçmenizi sağlıyor. Kurduğunuz bu grup sayesinde, sınırsız telefon konuşmasının yanı sıra internet paketinizdeki gb’ları da grup arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Turkcell’in oluşturduğu bu yeni uygulama sayesinde, ek dakika veya ek gb yükünden de kurtuluyorsunuz. Turkcell tarafından yapılan açıklamada, biz uygulamasını oluştururken kullanıcılarından alınan geri dönüşler sayesinde bu uygulamanın yaratıldığı ifade ediliyor. Ayrıca gençleri düşünen şirket 25 yaşından küçük müşteriler için aylık 2gb ek internet paketi avantajı sunuyor.

Turkcell’in biz uygulamasından faydalanabilmeniz için sadece bireysel faturalı müşteri olmak yetiyor. Bu sayede en çok konuştuğunuz ya da yazıştığınız kişilerle internetinizi paylaşarak görüşmeye devam ediyorsunuz.

Hiçbir ek ödeme gerektirmeden kullanılabilen biz uygulamasını oluşturmak için daha fazla beklemenize gerek yok.

Turkcell Hat Hediyesi Bedava İnternet

Numara taşıma işlemleri dolayısıyla eskisi kadar yeni hat işlemi yapamayan Turkcell, mevcut numaralarından kurtulmak isteyenlere harika bir kampanya sunuyor. Yeni hat almanız karşılığında ilk 3 ay geçerli olmak üzere 5gb hediye attığınız mesaj karşılığında hemen hattınıza tanımlanıyor.

Bunun için yapmanız gereken HAT HEDİYESİ yazıp boşluk bırakarak 2020’ye kısa mesaj olarak yollamanız. Bu sayede aldığınız tarife ne olursa olsun ilk 3 ay boyunca bedava 5gb interneti dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Turkcell içinde o kadar çok bedava internet hediyesi verdiği uygulamaları ve tarifeleri barındırıyor ki insanın gerçekten Turkcell’li olası geliyor. Turkcell’in anlık mesajlaşma ve görüntülü konuşma uygulaması bip’te servislere üye olarak ek gb paketleri kazanbiliyorsunuz. Yapmanız gereken bip indirerek kanallara abone olmak.

Ayrıca uygulamada yer alan Bil-Kazan kanalını takip ederek yarışmaya ücretsiz bir şekilde katılarak ek 1gb internetin sahibi olabilirsiniz. Kazandıran bir başka kanal olan “Kim 1gb ister” isimli kanalı da takibe alarak yarışmaya katılmanız halinde 1gb sahibi olabilirsiniz. Bip’te yer alan ve hediye veren kanallardan bir diğeri “sence” kanalı. Bu kanalı takip edip anketlere katılarak diğer bip kanallarından farklı olarak TL kazanabilirsiniz.

Kazandığınız TL’leri Paycell uygulamasına aktararak ister Google Play’de hediye çeki alarak ister Dijital Operatör’de gb paketi alarak harcayabilirsiniz. Bir diğer Bip kanalı olan “Bip Yıldızları” Bu kanalı takip ederek yarışmalara katılıyorsunuz. Mesajlaşma üzerinden yapılan bu yarışmalarda ister bir kişiyle isterseniz grup içi mesajlaşma yaparak haftalık hedeflere ulaşarak gb kazanıyorsunuz. Ne kadar çok mesajlaşır ve hedefe ulaşırsanız o kadar gb hakkı kazanıyorsunuz.

Şansa Reklam İle Bedava İnternet

Turkcell’in aslında çok bilinmeyen ancak kazandıran uygulamalarından bir diğeri de “Şansa reklam” kampanyası. İnternet sitelerinde ya da sosyal medyada görmüş olduğunuz Turkcell reklamları ile hediye gb’lar kazanabilirsiniz. Bu reklamlar ile karşınızda 6 adet emocan çıkacak.

Beğendiğiniz birini bakmanız halinde hediyeniz telefonunuza yüklenecek ve kullanmaya başlayacaksınız. Seçtiğiniz emocanlardan da hangisi daha çok beğenilirse reklamlarda ön plana çıkarılıyor. Size de sadece sevdiğiniz bir emocan bakmanız karşılığında hediye gb geliyor.

Çok güzel Turkcell uygulamalarına bir örnek daha verecek olursak, Dijital operatörünüze girerek banka kartı ya da kredi kartı ile bir alışveriş yaptığınızda, 2gb ek hediye internet paketi kazanıyorsunuz.

Yapmanız gereken uygulamaya giriş yaparak alışveriş yapmanız. Sonrasında 2gb hediye internetiniz hemen paketinize tanımlanıyor. Bu kampanyanın detaylarını Turkcell Dijital 2GB Bedava İnternet Kampanyası olarak aratıp ulaşabilirsiniz.

Kadınlara yönelik harika bir kampanya Turkcell’de mevcut. Kadınlar için hazırlanmış tüm içeriklerin olduğu ve aranılan her konuyu bulabilecekleri bizce uygulamasını indirip kullanarak kazanılan kuponları bedava internete dönüştürebilirsiniz. Bunun için yapılması gereken tek şey her gün uygulamaya giriş yapmak. Bu sayede kupon biriktirerek, biriken kuponlarla bedava internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Günlük 15 kupon kazanırsanız karşılığında günlük 2gb, 30 kupon kazanırsanız karşılığında günlük 3gb, 45 kupon kazanırsanız karşılığında günlük 5gb, 60 kupon karşılığında da haftalık 2gb bedava internet kazanabiliyorsunuz.

Yeni Müşterilere Özel Bedava İnternet

Turkcell, yeni müşterilerine özel olarak sunduğu 4 ay boyunca her ay 2gb ücretsiz kampanyasını aktif etmiş durumda. Farklı bir operatörden geçtiğinizde 12 ay kalma sözünüze karşılık toplamda 8gb hediye veriyor. Bu kampanya için de FIRSATGB yazıp 2200’a mesaj atılması yeterli. Bir diğer bedava kampanyası da hediye havuzu. Turkcelll hediye havuzuna mobilden giriş yaptığınızda hemen 1gb hediye veriyor. Ayrıca her girişte hediye çekiliş hakkı kazanarak sürpriz hediye veya indirimlerden yararlanabiliyorsunuz.

Yapmanız gereken tek şey hediye havuzuna girerek kazanmaya başlamak. Mevcutta Turkcell faturalı ya da faturasız hat kullanan ancak taahhütü biten müşteriler için de bir kampanya mevcut. Taahhüt yenilemeleri karşılığında, 12 ay kalma sözüne karşılık her ay ek 2gb internet veriyor. Taahhütünüz bittiyse ve herhangi bir Turkcell paketine geçiş yapmadıysanız hemen geçiş sağlayarak 2gb internet kazanabilirsiniz. 

Eğer Turkcell’liyseniz ve faturalı hat kullanarak otomatik ödeme talimatı vermediyseniz tam zamanı. Çünkü Turkcell otomatik ödeme talimatı veren abonelerine günlük 5gb hediye internet veriyor. Hediyeden yararlanmak için otomatik talimatı vermeniz yeterli. Takip eden ayda faturanız ototmatik ödemeyle kesilince 5gb paketiniz devreye giriyor. Bu sayede siz de hediyenin keyfini çıkarabiliyorsunuz. Yalnız hatırlatmakta fayda var. Kampanya sadece yurtiçi kullanımlarda geçerli.

Turkcell Bedava İnternet İçin Şartlar

Turkcell bedava internet kazanmak isteyen herkes bu şartlara uyması gereklidir. Yeni hat almak isteyenler özel çok güzel bir kampanya daha Turkcell’de mevcut. Yeni hazır kart alan ve bol gb seti tanışma kampanyası yapan her aboneye 750 dakika 250 sms ve 25gb hediyesi açılıyor. Ayrıca ekstra kampanyalarla 12 ay içinde toplamda 60gb hediye gb kullanabiliyorsunuz.

Turkcell Dijital Güvenlik servisleri telefonunuzu zararlı yazılımlardan ve virüslerden koruma amaçlı yapılmış bir uygulamadır. Bu uygulama yanlış internet sitelerine girişte uyarı verir ya da gelen zararlı bir dosyayı açtırmaz. Bu servisi kullanmak için bir satın alma gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Bu satın alma karşılığında da günlük 1gb hediye kampanyanız tanımlanmaktadır. Ayrıca bu servisin aylık ödemesi 4,99 TL’dir. 1gb interneti parasıyla almak istediğinizde bu tutar etmemektedir. Turkcell’in en popüler hediye gb uygulamalarından biri de goller cepte uygulaması. Tuttuğunuz takım her gol attığında 100 mb internet paketinize tanımlanmaktadır. Eğer bol gol atan bir takım tutuyorsanız birçok hediye gb’dan yararlanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

0 Yorum

Yorum Yaz