yandex
Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır? - Patlıyo

Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

Instagram video indirme olayının nasıl yapıldığını birçok kişi merak eder. Çünkü Instagram sosyal medya platformda dolaşan kişiler gördükleri bazı videoları indirmek isteyebilirler. Instagram video indir konusunun nasıl yapıldığını detaylı bir şekilde öğrenmek için yazımızın devamını okuyabilirsiniz. Instagram ücretsiz bir şekilde fotoğraf ve video paylaşabileceğiniz ve izleyebileceğiniz sosyal bir platform. Ve o kadar çok kişi tarafından […]

instagram video indirme

Instagram video indirme olayının nasıl yapıldığını birçok kişi merak eder. Çünkü Instagram sosyal medya platformda dolaşan kişiler gördükleri bazı videoları indirmek isteyebilirler. Instagram video indir konusunun nasıl yapıldığını detaylı bir şekilde öğrenmek için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Instagram ücretsiz bir şekilde fotoğraf ve video paylaşabileceğiniz ve izleyebileceğiniz sosyal bir platform. Ve o kadar çok kişi tarafından kullanılıyor ki, artık dünyanın en popüler platformlarından biri. Birçoğumuz gün içinde en az birkaç kez Instagram’da sörf yapıyoruz ve mutlaka beğendiğimiz fotoğraf ve videolarla karşılaşıyoruz. Hatta bazı içerikleri o kadar seviyoruz ki telefonumuza kaydetmek istiyoruz. Fotoğrafları kaydetmemiz oldukça kolay. Ekran görüntüsü alarak galerimizde fotoğrafları saklayabiliyoruz ancak videoları bu kadar kolay bir şekilde kaydedemiyoruz. Fakat Instagram’da bulunan videoları indirmek mümkün.

Instagram Video İndirme Yöntemleri

Instagram üzerinden videoları aynı kalitede indirebilmek mümkün. Hem hikayeleri hem de normal içerikleri indirebilmeniz için birçok yöntem bulunuyor. Bu yöntemlerden size en uygun gelenini seçebilir ve hemen video indirmeye başlayabilirsiniz. Uygulamaların bazıları ücretli iken bazıları tamamen ücretsiz bir şekilde indirme yapmanıza izin veriyor.

Sizlere hem mobil uygulamalar üzerinden hemde internet siteleri üzerinden nasıl instagram videosu indirebileceğinizi göstereceğiz. Aşağıda size en uygun olan seçeneği kabul edip hemen istediğiniz videoyu indirebilirsiniz.

Mobil Uygulamalar ile İndirmek

Hem Android işletim sistemlerindeki hem de iOS işletim sistemlerindeki mağazalarda Instagram içindeki içerikleri indirebileceğiniz birçok aplikasyon bulunuyor. Bu aplikasyonlar yardımıyla Instagram’da gezerken beğendiğiniz bir videoyu tek tıkla indirebilirsiniz. Bunun yanında uygulamaların içinden link belirterek de indirme gerçekleştirebileceğiniz yazılımlar bulunuyor. Bu sayede hesap bilgilerinizi vermenize gerek kalmıyor.

  • Story Saver (Android)
  • İnstdown (Apple)
  • Repost Stories (Apple)
  • Video Downloader for Instagram (Android)

İnternet Siteleri Üzerinden İndirmek

Bir bilgisayara sahipseniz videoları indirmeniz çok daha kolaydır. Önceden olmasa da günümüzde Instagram’ı bilgisayar üzerinden de kullanabiliyorsunuz. Bu sayede tüm içeriklerin linklerine kolayca erişim sağlayabiliyorsunuz. Beğendiğiniz videoların veya fotoğrafların linklerini adres çubuğundan kopyalayarak indirme sitelerine yapıştırabilir ve istediğiniz videoları anında bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Bunun için hesabınızı bilgisayarda açmanız gerekmektedir. Fakat linki yapıştırdığınızda hesap bilgilerinizi vermeniz gerekmez. Gizli hesaplarda paylaşılan videoları bu yöntemle indirmeniz mümkün değildir. O tür içerikler için yukarıdaki yöntemi kullanmanız daha mantıklı olacaktır.

  • DownloadGram
  • Videoindirme
  • SaveFrom
  • DownloadInstagramVideos

Tüm bu bahsettiğimiz platformlar dışında onlarca video ve fotoğraf indirme platformu bulunuyor. En uygununu deneyerek belirleyebilir, hızlı ve güvenli bir şekilde Instagram içeriklerini indirebilirsiniz. İndirilen videoların neredeyse hepsi boyut ve görüntü kaybı yaşamadan inecektir. Sadece bazı aplikasyonlar görüntü kalitesini iyileştirmek için ek ödeme talep etmektedirler. İnternet siteleri üzerinden yapacağınız indirmelerde böyle bir problem yaşanmamaktadır.

İlginizi Çekebilir

0 Yorum

Yorum Yaz