yandex
Instagram Fotoğraf İndirme Nasıl Yapılır? - Patlıyo

Instagram Fotoğraf İndirme Nasıl Yapılır?

Instagram fotoğraf indirme nasıl yapılır? Instagram fotoğraf ve video yükleme için kullandığımız en popüler sosyal medyalardan biridir. Bir günde Instagram uygulamasına milyonlarca fotoğraf ve video yüklemeleri yapılmaktadır. Bu paylaşılan medyalardan beğendiklerimizi ise Instagram fotoğraf indirme yöntemlerine göre kendi telefonumuza veya bilgisayarımıza indirebiliriz. En Basit Instagram Fotoğraf İndirme Yöntemleri Instagram sosyal medyasını beğendiğimiz kişilerin veya sayfaların […]

instagram fotoğraf indirme

Instagram fotoğraf indirme nasıl yapılır? Instagram fotoğraf ve video yükleme için kullandığımız en popüler sosyal medyalardan biridir. Bir günde Instagram uygulamasına milyonlarca fotoğraf ve video yüklemeleri yapılmaktadır. Bu paylaşılan medyalardan beğendiklerimizi ise Instagram fotoğraf indirme yöntemlerine göre kendi telefonumuza veya bilgisayarımıza indirebiliriz.

En Basit Instagram Fotoğraf İndirme Yöntemleri

Instagram sosyal medyasını beğendiğimiz kişilerin veya sayfaların fotoğraflarını ve videolarını beğendiğimiz için kullanmaktayız. Bazı zamanlar ise Instagram uygulamasına yüklenen gönderileri telefonumuza veya bilgisayarımıza kaydetmek isteriz. Bunun içinse indirme yöntemlerini kullanmalıyız. En basit Instagram fotoğraf indirme yöntemi ekran görüntüsü almaktır. Beğendiğiniz görüntülerin ekran görüntüsünü alın ve daha sonra kenarlarını kırparak fotoğrafı en basit yöntemle indirmiş olacaksınız.

Bilgisayar İçin Instagram Fotoğraf İndirme Yöntemi

Instagramdan fotoğrafları programlı veya programsız olarak indirmek mümkündür. Öncelikle program ile indirmek istiyorsanız, bilgisayarınıza LightShot programını indirin ve kurulumunu yapın. Daha sonra tarayıcınızdan Instagram sayfanıza girin ve indirmek istediğiniz fotoğrafı açın. Fotoğrafı açtıktan sonra klavyenizden Print Screen tuşuna basın ve fotoğrafı çerçeve içine almalısınız. Daha sonra Kaydet butonun basarak fotoğrafı kaydedebilirsiniz.

Programsız Instagram Fotoğraf İndirme Yöntemi

Bilgisayarınıza ve ya telefonunuza programlı ve programsız olarak fotoğrafları indirmek mümkündür. Eğer program ile fotoğraf indirme yöntemine güvenmiyorsanız ve ya anlamıyorsanız basit bir yöntemle ile programsız olarak da indirebilirsiniz. Bunun için öncelikle internet tarayıcınızdan Instagram sayfasını açınız. Daha sonra indirmek istediğiniz fotoğrafı açın ve link çubuğundaki linki kopyalayın. DownloadGram sitesine giriş yapın ve girdikten sonra sitenin ortasındaki adres çubuğuna kopyaladığınız linki yapıştırın. Daha sonra ise download tuşuna basın ve download image seçeneğine tıklayın. Programsız Instagram fotoğraf indirme yönteminiz başarıyla gerçekleşmiş olacaktır.

Hem telefonunuz için hem de bilgisayarınız için en basit yöntem ile Instagram fotoğraf indirmek oldukça kolaydır. Yukarıdaki adımları takip ederek kısa ve basit bir yöntem ile programsız Instagram fotoğraf indirme ve programlı olarak istediğiniz şekilde indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Instagram video indirme yöntemini de öğrenmek için yandaki adrese göz atabilirsiniz. Bu yöntemler bilgisayarınıza ve ya telefonunuza zarar vermeyecek basit ve güvenli yöntemlerdir. Güvenle bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

0 Yorum

Yorum Yaz