yandex
Hakkımızda - Patlıyo

Hakkımızda

Patlıyo.com olarak 2020 yılının Temmuz ayında yayın hayatına başladık. Sosyal İçerik Platformu sloganıyla başladığım bu yolda en kısa süre içerisinde Türkiye’nin en çok ziyaret edilen web sitesi olmayı hedefliyoruz. Gerek editör kalitemiz olsun gerek ise site performansımızla birçok büyük siteyle rakip olabilecek derecede olduğumuzu belirtmek isteriz.

Amacımız Ne?

Yukarıda da okuyabileceğiniz üzere en büyük amacımız yakın bir sürede Türkiye’nin en çok okunan web sitesi haline gelmek. Ancak tek amacımız tabi ikide bu değil. Bir diğer ve o kadar da büyük amacımız şuan içerisinde bulunduğumuz tabiri caizse kalitesiz web siteleri ve bir o kadarda kalitesiz yazılarıyla interneti çöplüğe çeviren tüm web sitelerini geçip zirveye oturmak. Bu hedefimiz anlaşılacağı üzere zor olsa bile asla vazgeçmeyeceğiz.

Bizimle Nasıl İletişim Kurabilirsiniz?

Şikayet, öneri, reklam, işbirliği ve daha sayamayacağımız konu hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz. En yakın zamanda sizlere geri dönüş sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamıza gidebilirsiniz.

Yazar: