yandex
Gizli Numara Bulma – Özel Numara Öğrenme - Patlıyo

Gizli Numara Bulma – Özel Numara Öğrenme

Günün herhangi bir saatinde gelen gizli numara çağrıları sizleri çok mu rahatsız ediyor? Gizli Numara Bulma konusunda birçok kişinin arayışlara girdiğini görüyoruz. Özelikle taciz noktasına gelen çağrılar savcılık şikayetlerine kadar gitmektedir. Turcell, Vodafone ve Türk Telekom müşterilerine gizli aramalar konusunda seçenekler sunar. Özel numara öğrenme, operatör kullanıcıları gizli numaradan çağrı alma durumu istedikleri zaman aktif […]

gizli numara bulma

Günün herhangi bir saatinde gelen gizli numara çağrıları sizleri çok mu rahatsız ediyor? Gizli Numara Bulma konusunda birçok kişinin arayışlara girdiğini görüyoruz. Özelikle taciz noktasına gelen çağrılar savcılık şikayetlerine kadar gitmektedir.

Turcell, Vodafone ve Türk Telekom müşterilerine gizli aramalar konusunda seçenekler sunar. Özel numara öğrenme, operatör kullanıcıları gizli numaradan çağrı alma durumu istedikleri zaman aktif ya da pasif hale getirebiliyor. Gizli numaradan çağrı alma durumu aktif olan kişiler, taciz noktasına gelen gizli numara çağrıları elbette kolay şekillerle öğrenilebiliyor.

Gizli Numara Bulma Nasıl Yapılır?

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom müşterileri, fatura detayları üzerinden aslında oldukça kolay bir şekilde gizli numaradan arayan kişi ya da kişileri görebilirler. Tüm operatör firmaları ay sonunda müşterilerine hesap özeti şeklinde bir fatura oluşturmaktadır. Bu fatura içerisinde kiminle ne kadar süre görüşüldüğü detaylı bir şekilde görünmektedir.

Gizli numara ile arayan kişilerin numarası bu bölümde açık bir şekilde gösterilmektedir. Önemli olan şey gizli numaradan sizleri hangi tarihte, hangi saat aralığında aradığını net olarak bilmektir.

Özel Numara Öğrenme (Tüm Hatlar)

Özel numara öğrenmek için yazının devamını okuyabilirsiniz. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom müşterileri, faturalandırma servisi üzerinden gizli numara detaylarına ulaşmak için öncelikle internet adresi üzerinden hesaplarına giriş yapmaları gerekiyor. Operatör firmalar, internet üzerinden giriş yapmak için sizlere gerekli olan şifreleri iletecektir. Faturalandırma kısmına girdiğinizde sadece son ay için değil, istediğiniz ayın verilerini görebilirsiniz.

Bunun yanı sıra operatör firmaların mobil uygulamaları içerisinde yer alan harcama detayı bölümü üzerinden de sizi arayan numaralar ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

Gizli Numara Öğrenme Uygulamaları

Google Play Store ve App Store’a girdiğiniz zaman Gizli Numara Bulma Yöntemleri üzerine hazırlanmış onlarca hatta yüzlerce uygulama olduğunu göreceksiniz. Bu uygulamaların teme vaadi sizlere gizli ya da rehberinizde kayıtlı olmayan numaraların kime ait olduklarını belirtmektir. Ancak uygulama mağazası içerisinde yer alan bu tarz uygulamaların hiçbir işe yaramadığını, bazıların sadece rehberinize kayıtlı olmayan kişiler ile ilgili bilgiler verdiklerini söyleyebiliriz. Bunlar gibi güvenilir olmayan uygulamaları telefonlarınıza indirmek yerine 11880 servislerini kullanarak sizleri arayan numaraları öğrenebilirsiniz.

Gizli numaralar üzerinden sürekli taciz aramaları alıyorsanız son çare olarak hattınızı gizli numara aramalarına kapatabilirsiniz. Vodafone kullanan kişiler “GIZLI KAPAT” yazarak 7046’ya göndermeleri durumunda gizli numaralardan artık çağrı almazlar. Her operatörün buna benzer çözüm önerileri bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir

0 Yorum

Yorum Yaz