yandex
En İyi Powerbank Markaları Nelerdir? 2020 - Patlıyo

En İyi Powerbank Markaları Nelerdir? 2020

En iyi powerbank markaları hangileridir? Tabletlerinizi ve akıllı telefonlarınızı dışarda şarj etmek için en güzel yolu powerbank sayesinde yapılmaktadır. Kullanım olarak son yıllarda artış gösteren powerbank satın alınırken birçok özelliğine bakılmaktadır. Seyahatlerde, dışarda olduğunuz her an şarj probleminiz olmadan telefon ve tablet kullanmanız mümkün. Powerbank cihazlarını birçok marka üretmektedir. Sizin için en iyi 10 powerbank […]

en iyi powerbank markaları

En iyi powerbank markaları hangileridir? Tabletlerinizi ve akıllı telefonlarınızı dışarda şarj etmek için en güzel yolu powerbank sayesinde yapılmaktadır. Kullanım olarak son yıllarda artış gösteren powerbank satın alınırken birçok özelliğine bakılmaktadır.

Seyahatlerde, dışarda olduğunuz her an şarj probleminiz olmadan telefon ve tablet kullanmanız mümkün. Powerbank cihazlarını birçok marka üretmektedir. Sizin için en iyi 10 powerbank markalarını araştırdık.

En İyi Powerbank Markaları

En iyi powerbank markalarını öğrenmek için aşağıda verdiğimiz başlıklar halinde ki listeleri okuyabilirsiniz. Verdiğimiz powerbank bankalarını seçici kılan en büyük sebepleri başlık altlarına yazdık.

1. Xiaomi 20000 mAh

Iphone 6 cihazlarını tam olarak 7 kez doldurmaktadır. 3.6A çıkış gücüne sahiptir. Bu da sizin iki cihazınızı da aynı anda dolduracağınız anlamına gelmektedir.

2. Sony Cp-S15s

15.000 mAh değerine sahip olan bu cihaz piyasada uygun fiyatlara satılmaktadır. 3.9A çıkış gücüne sahiptir. Çok hızlı bir şekilde şarj etme özelliği vardır. Aynı anda iki cihazı da şarj etmektedir.

3. Romoss Polymos 20

20.000 mAh değerinde olan powerbank 2.6A çıkış gücüne sahiptir. İki cihazı aynı anda şarj etmektedir. Hızlı bir şekilde şarj etme özelliğine sahiptir. Piyasada uygun maliyetlerle alınmaktadır.

4. Philips DlP10402

10.400 mAh değerinde olan bu powerbankin küçük boyutlardadır. Çıkış gücü 3.A’dır. En çok tercih edilenler asında yer almaktadır. Hızlı şarj etme özelliği ve aynı anda iki cihaz birden şarj etmektedir.

5. Asus ZenPower 10050

Powerbank cihazında düşük fiyatlarıyla piyasa yer alan Asus markası büyük bir dikkat çekmektedir. 10.050 mAh değerinde olan bu cihazın çıkış gücü ise 3.6A’dır.

6. S-Link Swapp Ip-L44

S-Link modelinde LG marka batarya kullanılmaktadır. 12.00 mAh değerine sahiptir. 2.1A çıkış gücüne sahiptir. Piyasada uygun maliyetler satılmaktadır.

7. Tp-Link PB50

2A çıkış gücüne sahiptir. 10.000 mAh değerindedir. İki cihazı aynı anda şarj edebilmektedir. Kullanımı oldukça kolay ve şık tasarımı vardır.

8. Ttec PowerUp Jumbo

2 adet cihazı aynı anda şarj edebilmesi için 2 USB çıkışı bulunmaktadır. 13.000 mAh değerindedir. Çok kez cihazınızı şarj edebilecek güçtedir

9. Philips DLP7800

7.800 mAh değerindedir. 2 USb çıkışı bulunmaktadır. Biri 2.1A çıkış gücüne sahiptir. Diğeri ise 1A gücüne sahiptir. Cihazınız hızlı bir şekilde şarj edilmektedir.

10. Sony CP-V10A

10000 mAh gücüne sahiptir. Cep telefonu, tablet, hoparlör, fotoğraf makinesi gibi birçok aleti şarj edebilmektedir. Bu özellikleriyle en iyi 10 powerbank listesine girmeye hak kazanmıştır.

İlginizi Çekebilir

0 Yorum

Yorum Yaz