yandex
En İyi Drone Markaları Nelerdir? 10 Adet Marka - Patlıyo

En İyi Drone Markaları Nelerdir? 10 Adet Marka

En iyi drone markaları hangileridir? Son yılların en gözde icatlarından biri de hiç kuşkusuz drone’lar oldu. İnsansız hava aracı olarak nitelendirebileceğimiz bu araçlar gerek eğlence, gerek hoş sürprizler olsun, gerekse habercilik ve sinema gibi sektörlerde kullanılması ile olsun birçok şekilde insanlar tarafından çok beğenilen ve sevilen bir icat oldu. Şimdi sizlere derlediğimiz en iyi 10 […]

en iyi drone markaları

En iyi drone markaları hangileridir? Son yılların en gözde icatlarından biri de hiç kuşkusuz drone’lar oldu. İnsansız hava aracı olarak nitelendirebileceğimiz bu araçlar gerek eğlence, gerek hoş sürprizler olsun, gerekse habercilik ve sinema gibi sektörlerde kullanılması ile olsun birçok şekilde insanlar tarafından çok beğenilen ve sevilen bir icat oldu. Şimdi sizlere derlediğimiz en iyi 10 drone listemizi sunuyoruz.

En İyi Drone Markaları 2020

En iyi drone markalarını aşağıda sıraladık. Tam 10 adet en iyi drone markasını inceleyip kendinize en uygun olanı satın alabilirsiniz.

1- DJI Mavic Pro

Şu ana kadar üretilmiş en küçük drone’lar arasında gösterilmektedir. Boyutu, uçuş süresi ve çekim kalitesiyle rakiplerinden bir adım önde olduğunu söyleyebiliriz.

2- GoPro Karma

Katlanabilirliği ve boyutlarıyla öne çıkan model müthiş ergonomik yapısıyla kullanıcıları cezbetmiş gibi görünüyor.

3- Skeye Pico Drone

Ufak boyutu ve led ışık desteğiyle kullanıcısına sunduğu kontrol kolaylığı sayesinde dikkatleri üzerine çekiyor. Fiyat olarak da ucuz olması ulaşılabilirliğini arttırıyor.

4- UDI U818A

Sunduğu uçuş kolaylığı ile yeni başlayanlar ve bu işi eğlence için yapanlar için ideal bir drone olarak görülmektedir. Ekstra bataryasını takarak uçuş keyfinize kaldığınız yerden devam etme imkanı da sunuyor.

5- Parrot Bebop

Şimdiye kadar genelde eğlenceli amaçlı kullanılabilecek ürünler üreten Parrot firması bu modeliyle daha ileri düzey kullanıcılara hitap eden ürünler üretmeye başladığını hissettirdi.

6- Odyssey Toys Pocket Drone

İsminden de anlaşılacağı üzere hedef kitlesi çocuklar olan bu drone modeli cep telefonu üzerinden şarj edilme özelliği ile de müşterilerin ilgisini çekiyor.

7- Parrot AR Drone 2.0 Kameralı Drone

Genel olarak başarılı modellerden biri olarak değerlendirilebilecek olan bu drone modeli kısa batarya ömrü ile maalesef kullanıcılarını üzüyor. Bu dezavantajını kaliteli kamerası ve heyecanlı sürüş deneyimi ile kullanıcıların gönlünü almayı başarıyor.

8- Dromida Ominus FPV

Farklı renk seçenekleriyle satışa sunulan cihaz, quadcopter deneyimi sunan cihazlar arasında en uygun fiyata sahip olmasıyla alınabilir seçenekler arasında ilk sıralarda yer bulmayı başarmış gibi duruyor.

9- DJI Phantom 3 Standard

Fiyatı uygun olsun ama fotoğraf ve video çekim kalitesinden de ödün vermek istemem diyen drone kullanıcılar için en iyi alternatiflerden birinin de bu drone modeli olduğunu söyleyebiliriz.

10- Parrot Rolling Spider – Başlangıç Drone Tavsiyesi

Uygun fiyatı ve akrobatik hareketleri başarıyla yapabilmesi ile tercih edilebilecek modeller arasında. Ancak kamerasının çok tatminkar olmadığını söylememiz gerek.

En iyi 10 drone markalarını inceleyip beğendiğinizi satın alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

0 Yorum

Yorum Yaz